Doprava a platba

Pro zasílání zakoupených předmětů momentálně využíváme služeb České Pošty a přepravní společnosti GLS, s nimiž jsme poměrně spokojeni a které přepravují zboží rychle a bezpečně, za nízkou cenu v rámci konkurence.

Narozdíl od jiných obchodníků nemáme pevnou cenu dopravy a vždy se automaticky počítá podle velikosti a váhy zboží. Pokud si tedy u nás objednáte nějakou maličkost, co se vejde do bublinkové obálky, nebudeme vám počítat dvě stovky za dopravu, ale pouze doporučenou zásilku za padesátikorunu.Při nákupu se vám zobrazuje aktuální cena dopravného, takže vždy víte ještě před potvrzením nákupu, na kolik vás doprava vyjde. Osobní převzetí nákupu je pro nás trochu problematické a uskutečňujeme ho tedy jen po předchozí domluvě - ale samozřejmě to není žádný problém. Převzetí se pak může uskutečnit v našem skladu v Lukách nad Jihlavou a v takovém případě se samozřejmě žádná doprava neplatí.

Nicméně abychom dostáli platné legislativě a informovali vás o ceně dopravy ještě před vlastním nákupem, vězte že nejlevnější přeprava u nás stojí 50 Kč (doporučená zásilka ČP, malé předměty do 5cm výšky a 0,5 kg váhy), přes 110 Kč (většina zásilek - balíček se zbožím do váhy 5 kg) až po 200 Kč (velké, rozměrné, nebo těžké předměty do 30 kg). Při platbě dobírkou se tyto ceny (vše je uvedeno včetně DPH) navyšují o doběrečné, které činí 40 Kč.

Platba za zboží probíhá dvěma způsoby - buď dobírkou, kdy zaplatíte zboží při jeho převzetí na poště (nebo u pošťáka) a nebo úhradou zboží na náš účet. Dobírka je o hodně dražší a nic s tím neuděláme. Pokud tedy máte možnost platby převodem (z jakéhokoliv účtu u kterékoliv banky, případně to jde i složenkou na poště), radíme vám zvolit tento způsob. Je to stejně bezpečné jako dobírka a přitom mnohem levnější. Platební karty prozatím nepřijímáme, i když to už delší dobu chystáme...

Zákazníky ze zahraničí vítáme, ale upozorňujeme, že platba v takovém případě bývá problematická. Je tedy dobře nás před nákupem kontaktovat a domluvit se na způsobu úhrady. Prodej do zahraničí je však možný pouze soukromým osobám - spotřebitelům

Jiná situace je u zákazníků ze Slovenska - kterých si velmi vážíme ! Zde je platba i doprava bezproblémová a snadná. Při objednání se Vám ukáže cena v Eurech (celková cena v Kč přepočtená dle aktuálního kurzu a zaokrouhlená na celé číslo), kterou je možno uhradit převodem, nebo dobírkou. Zboží vám doručí přepravní firma GLS.
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty