Rádiovka černá

Rádiovka černá


( Tradiční čepice ,Oblečení a doplňky , 50tá léta , 60tá léta , 70 a 80tá léta , Francouzská auta , Československo )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 11 ks

Cena :
(v EUR : 7.4 €)
175 ksKoupit


A je to tady - další legenda se vrací !

Zcela nová originální klasická rádiovka - baret. Tato epesní čepice, v minulosti mnohdy neprávem zesměšňovaná a zatracovaná jakožto pokrývka hlavy méněcenných a duchem chudých. Zpopularizovaná zejména díky hrdinům kultovních filmů "Jáchyme, hoď ho do stroje", "Dědictví" a nebo "Chalupáři".

Nezáleží na tom, jestli jste zasloužilý důchodce, aktivní družstevní rolník, vedoucí nádražní restaurce a nebo třeba francouzský vinař - rádiovka se stane natrvalo ozdobou Vašeho mužného temene a objektem nehasnoucí závisti kolemjdoucích...

Skvělý vzhled i kvalita, nová zakázková výroba.

Jedná se o zcela nadčasový, luxusní a originální módní doplněk. Jednoduchost a krása v každém stehu. Zdánlivě strohý, přísně kruhový tvar, kterému uprostřed nahoře vévodí legendární a nezaměnitelný detail - symbol radiového věku - anténka, neboli "pinďourek", anóbrž "blbeček".

Ne. Toto není čepice. Toto je skutečná symfonická báseň a vrchol oděvního designu. S touto pokrývkou hlavy může jít majitel bez obav rovnou na peněžnický bál do vídeňské opery, nebo na výroční schůzi jednotného zemědělského družstva Rudá záře Kobylnice. S naší rádiovkou vás budou v podzemní dráze lidé uctivě pouštět sednout, slečny s ruměnými tvářemi budou stydlivě klopit oči a policejní pochůzkáři snaživě salutovat.

Univerzální velikost, padne dobře naprosto všem v rámci běžných konfekčních velikostí XS-XXL (opravdu je to tak - naše rádiovka má totiž pružný okraj, který se sám elegantně přizpůsobí velikosti vaší hlavy).

Ideální doplněk pro každého člena posádky stroje či vozu z padesátých až sedmdesátých let minulého století - a to rozhodně nikoli pouze užitkového...

POZOR !!! Pro dámy nabízíme stejný módní doplněk, avšak v sexy rafinované červené barvě flamengo-red, případně i dalších zářivých barvách !Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Rádiovka červená


Zmijovka Original


Zmijovka + rádiovka dárková


WiFi spínač SONOFF
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty