MP3 přehrávač ALMA - Autophon

MP3 přehrávač ALMA - Autophon


( MP3 přehrávače ,20-40tá léta, první republika , Autorádia do veteránů , Reproduktory )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 164.4 €)
3999


Konečně něco pro všechny majitele předválečných automobilů, kteří byli doposud ochuzeni o možnost dobové hudby ve svém voze !

Nabízíme Vám jedinečné řešení - přístroj ALMA "Autophon", což je MP3 přehrávač ve stylu dobového reproduktoru. V černě lakované plechové skříňce je umístěn reproduktor, krytý ozdobnou "bakelitovou" mřížkou s průzvučnou tkaninou. Skříňka však také ukrývá především MP3 přehrávač na SD kartu, nebo USB flash disk.

Funguje to naprosto jednoduše - zařízení má pouze regulátor hlasitosti s vypinačem a jediné tlačítko, které slouží pro posun mezi skladbami. Je to zcela dostačující a v 95% případů v autě vlastně ani nic jiného s "rádiem" neděláme, než že ho pouštíme, zesilujeme a případně přeskakujeme písničky, které se nám třeba tak moc nelíbí. Jakýkoliv displej je zbytečný a další tlačítka (jako třeba pauza, návrat na předchozí písničku, atd.) v podstatě také. Takto jsme mohli přehrávač vyrobit přesně ve stylu třicátých let - tak, aby se hodil do interiéru jakéhokoliv automobilu a nijak tam esteticky nerušil.

Připojení je naprosto jednoduché - instalace do automobilu představuje pouze připojení dvou drátů k napájení. Napájecí kabel je též dobový - s textilním opředením. Napájení je "jakékoliv". Ano - Autophon totiž díky svému vnitřnímu napájecímu obvodu spolehlivě funguje jak na 12V, tak i na 6V - a to s libovolným ukostřeným pólem !

Autophon také přímo v sobě obsahuje vysoceúčinný oddělovací filtr, který minimalizuje akustické rušení od dynama a zapalování.

Paměťové médium se jednoduše vkládá přímo dovnitř, protože kovová skříňka přístroje je rozevírací. Nikde tak nic "nečouhá" a neruší.

Na horní straně je otvor pro upevňovací šroub, pomocí něhož se dá přístroj pomocí nějaké konzoly snadno upevnit např. pod palubní desku, či na jiné vhodné místo ve voze.

Výstupní výkon je i přes poměrně malé rozměry přístroje (cca 17x10x7 cm) zcela dostačující i pro velmi hlasitou reprodukci. Překvapivě kvalitní zvuk.

Funguje to zhruba takto : http://youtu.be/dPYxSo4Drhw

Další video : http://youtu.be/eqI1FZoM8zI

Třísetkusová série doprodána, výroba už jen na objednávku. Protože se jedná o kusovou zakázkovou výrobu, tudíž je možné zohlednit i případné speciální požadavky (napájení vnitřními bateriemi, lakování v kladívkové barvě libovolného odstínu, atd.)

Dodací lhůta obvykle 3-4 týdny !!!Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Klobouk buřinka


Cigaretová špička Longue


Autolékárnička Dr.Borovanského


Lenonky - brýle čiré
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty