Generátor ozonu 12V 200 mg/h

Generátor ozonu 12V 200 mg/h


( Hotové moduly ,Součástky pro pokusy , Desinfekce a sterilizace )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 1 ks

Cena :
(v EUR : 16.4 €)
399 ksKoupit


Kompletní modul generátoru ozonu pro napájení 12V.

Obsahuje vysokonapěťový měnič, který přivádí vysoké napětí až 3kV do emisní destičky, která ionizací vzduchu vytváří ozon v množství asi 200mg za hodinu.

Ozon je skvělý a vysoce účinný desinfekční prostředek, který spolehlivě ničí mikroorganismy, viry a bakterie. Generátor je vhodný pro sterilizaci a desinfekci uzavřených prostor, jako jsou sklady, kuchyně, chladicí boxy, automobily atd. Oproti jiným metodám je desinfekce ozonem velice účinná, především proto, že jakožto plyn se ve vzduchu dostane v daném prostoru zcela všude, i do skrytých a nepřístupných míst.

Jedná se o kompaktní modul s malými rozměry, vhodný pro desinfekci malých prostorů jako jsou bedny se zbožím, automobily atd.

Generátor stačí ke zprovoznění pouze (ideálně přes vypínač) připojit k napětí 12V - tedy nějakému síťovému zdroji, nebo třeba k autobaterii. Je možné přívod opatřit konektorem do zásuvky autozapalovače a používat tak generátor k dezinfekci osobních automobilů, nebo dodávek.

Generátor není určen pro trvalý nepřetržitý provoz. Při provozu se také generátor poměrně silně zahřívá a ideální je ho vestavět do nějaké skříňky s otvory a případně je možné ho opatřit chladicím ventilátorem (třeba z počítače), který zároveň zajistí lepší cirkulaci ozonu v desinfikovaném prostoru.

POZOR !!! Ozon je životu nebezpečný plyn, který může způsobovat i nádorová onemocnění a další zdravotní obtíže. Je nezbytně nutné při desinfekci uzavřených prostor zajistit nepřítomnost lidí a zvířat. Po ukončení desinfekce (například u středně velkého automobilu cca 30 minut) je třeba prostor důkladně vyvětrat a teprve poté jej znovu zpřístupnit.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Sterilizační UV lampa


Generátor ozonu 230V 5g/h


Kabelové očko M4 zlaté UNI 10ks


Zrcátko dámské A.Mucha
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty