LED žárovka sufitová 12V

LED žárovka sufitová 12V


( 12V žárovky ,Žárovky pro PLUS na kostře )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 21 ks

Cena :
(v EUR : 1.1 €)
26 ksKoupit


Novinka - skvělá náhrada stávajících sufitových žárovek (obvykle jsou použity na koncová světla, osvětlení interiéru atd.)

Žárovky RADIOX Suffit jsou plnohodnotnou náhradou klasických vláknových žárovek 5W s délkou 39mm. LED žárovky mají menší světelný tok, než vláknové žárovky, ale jejich velkou předností je minimální spotřeba (zhruba desetinásobně menší oproti klasickým žárovkám), dlouhá životnost a nejsou náchylné na otřesy ani na přepětí v palubní síti.

Tyto žárovky jsou ideální hlavně pro vozidla se slabším dynamem, kde při denním svícení bývají problémy s dobíjením a každý uspořený Watt je hned znát.

Fungují jak u elektroinstalace s ukostřeným záporným, tak i kladným pólem (stačí ji případně otočit v objímce).

Provedení se může dodávku od dodávky mírně lišit (počet a výkon použitých čipů), parametry jsou však vždy stejné.Žárovky s LED diodami jsou určeny pro historická vozidla jako náhrada původních světelných zdrojů - zejména v případech, kdy stávající elektrosoustava nezvládá celodenní svícení. U žárovek pro napětí 6V je nezbytně nutné zajistit, aby napájecí napětí v žádném případě nepřekročilo 7.5V, neboť by došlo k jejich rychlému zničení. Před montáží je třeba zkontrolovat činnost regulátoru nabíjení !


Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
LED žárovka Ba15s 12V


LED žárovka Ba9s 6V


PEXESO Zemědělské stroje


LED žárovka sufitová 12V LUXOR
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty