LED žárovka Ba15s 12V

LED žárovka Ba15s 12V


( 12V žárovky )

Skladem 12 ks

Cena :
(v EUR : 2.1 €)
49 ksKoupit


Skvělá náhrada stávajících žárovek typu Ba15s (obvykle jsou použity na koncová světla, boční blinkry, stropní osvětlení atd.)

Každá žárovka obsahuje 9 vysocesvítivých LED diod, které vyzařují neutrální bílé světlo. Světelným tokem odpovídá zhruba 5W klasické žárovce.

Tyto žárovky jsou oproti jiným podobným výrobkům skvělé zejména v tom, že mají úzkou "hlavu" a tak se vejdou i do světel, kde LED diody s širokým svítidlem není možné umístit. LED žárovky mají menší světelný tok, než vláknové žárovky, ale jejich velkou předností je minimální spotřeba (zhruba desetinásobně menší oproti klasickým žárovkám), dlouhá životnost a nejsou náchylné na otřesy ani na přepětí v palubní síti.

Pozor ! Jsou určeny pro elektroinstalaci 12V s ukostřeným záporným pólem (v opačném případě se sice nezničí, ale NEBUDOU svítit). Pro "plusovou kostru" ale máme podobné žárovky také !

Bez obalu, kusový prodej.


Žárovky s LED diodami jsou určeny pro historická vozidla jako náhrada původních světelných zdrojů - zejména v případech, kdy stávající elektrosoustava nezvládá celodenní svícení. U žárovek pro napětí 6V je nezbytně nutné zajistit, aby napájecí napětí v žádném případě nepřekročilo 7.5V, neboť by došlo k jejich rychlému zničení. Před montáží je třeba zkontrolovat činnost regulátoru nabíjení !


Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
LED žárovka Ba9s 6V


LED žárovka sufitová 12V


Plechová lékárnička ŠKODA


Opředený drát 1.5mm tmavě hnědá
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty