RENAULT 16

RENAULT 16


( Automobily Francie ,Francouzská auta )

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 8.4 €)
200 ksKoupit


Souhrnná elektronická publikace obsahující na jediném CD kompletní dokumentaci k automobilům Renault R16

Naleznete zde katalog náhradních dílů, a taktéž servisní příručku k údržbě a opravě, obsahující podrobný popis veškerých důležitých montážních a servisních prací na těchto vozidlech, včetně elektroschémat a tabulek.

Je to neocenitelný pomocník při opravách a renovacích Vašeho "rendlíka". Příručky jsou ve formátu PDF - snadno prohližitelné a tisknutelné na jakémkoliv počítači !

Výhodou tohoto řešení je, že si nemusíte ničit vzácné originály uvedených publikací. Jednoduše si vše prohlédnete a připravíte v klidu u počítače, potřebné stránky si vytisknete a ty si pak můžete vzít sebou do garáže. Tam je můžete zašpinit od oleje, pomačkat, rozřezat, propálit, dát sežrat kočce - prostě když bude třeba, vše si vytisknete znovu...

POZOR ! Vzhledem k tomu, že u nás žádná literatura pro tyto vozy oficiálně nevyšla (i když se u nás omezené množství aut prodalo), jsou materiály na tomto CD pochopitelně v cizích jazycích. Katalog dílů je francouzsky, německy, anglicky, holandsky,španělsky, servisní příručky pak v angličtině a velká (cca 1000 stran s obrázky a tabulkami !) pak v holandštině. Díky názorným nákresům jsou však tyto publikace přínosné i pro ty, kteří neznají žádný cizí jazyk...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Kryt baterie 6V Trabant, Wartburg


Ladicí kondenzátor 500pf


LED displej 8 míst MAX7219


Vteřinové lepidlo 20g
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty