MP3 - USB FM autorádio TESLA

MP3 - USB FM autorádio TESLA


( Autorádia do veteránů ,ANTIKVARIÁT & BAZAR )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 131.9 €)
2999


Autoradio TESLA 2114B kompletně přestavěné na přehrávání MP3 a dgitální příjem běžného FM rádia !

Zcela 100% původní autentický vzhled, zapojení do auta stejné jako u originálu (pokud už náhodou přesně toto rádio v autě máte, jednoduše ho vyměníte za MP3kové během minuty). Stačí jen připojit jakýkoliv USB flashdisk s nahranými písničkami a už to jede. Ovládání hlasitosti a zapínání původním knoflíkem, přechod mezi jednotlivými písničkami vpřed a vzad pomocí původních tlačítek přepínání vlnových rozsahů. Žádné tlačítko nebo vypínač navíc, přední panel zůstává naprosto stejný jako o původního 30 let starého rádia.

Pamatuje si posledně přehrávanou skladbu (při vypnutí a zapnutí začne hrát od této písničky), pomocí tlačítek na předním panelu je možné přecházet mezi skladbami dopředu a dozadu. Jednoduché - a plně dostačující (v 99% stejně u autorádia nic jiného obvykle nepoužíváte).

Když vyndáte flash disk z USB konektoru, začne hrát normální FM rádio, které se ladí opět pomocí tlačítek (automaticky vyhledává stanice).

Napájení přímo z palubní sítě auta - prostě se rádio připojuje stejně jako originál. Žádné tužkové baterie, žádné nabíjení, vše si uvnitř řídí inteligentní elektronika.

Rádoby "retro" rádia, která jsou na trhu k mání od mnoha renomovaných i čínských firem, se "skrytým CD", dvaceti tlačítky atd. vypadají obvykle hloupě (někdy mají dokonce barevný displej) a originální interiér vašeho zrenovovaného erka, tisícovky, žigulíka, nebo wartburga zcela zdegradují. U tohoto autorádia nikdo nepozná, že nejde o původní přístroj - dokud ho nezapnete. Teprve potom se začne každý divit, jaktože na středních vlnách najednou hrají samé hity sedmdesátých let v takové kvalitě :)

Dodací je obvykle 1-2 týdny od objednání - rádia se přestavují na zakázku...

Aktuálně se bohužel přestavby nedělají (kapacitně/personální důvody)Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Zdvojovač napětí 6-12V


Zdroj měnič stepdown 0-30V 8A


PRAGA S5T


Opředený kabel splétaný 2x0.75 světlá hnědá
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty