Rázový úderový šroubovák

Rázový úderový šroubovák


( Nářadí a nástroje ,Nářadí pro elektroniku )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 4 ks

Cena :
(v EUR : 12.6 €)
299 ksKoupit


Toto je přesně jedna z těch věcí, které vám celý rok budou ležet v garáži a nebo dílně na poličce, aniž byste je použili. Ale až přijde jejich čas, budou vám k nezaplacení. To je i případ úderového šroubováku. Jedna průpovídka starých automechaniků říká, že pokud nejde něco povolit, má se do toho praštit. Pokud to nepovolí ani potom, je třeba praštit o trochu více...

Úderový šroubovák pracuje tak, že při silném úderu na jeho konec (kladívkem), se sklíčidlo mírně pootočí. Koncovka tedy na šroub vyvine točivý moment právě ve chvíli, kdy je k němu současně silně přitisknuta. Povolí tak i ten nejzarytější šroub, který byste normálním šroubovákem nepovolili a maximálně by to skočilo očesanou drážkou a nutností ho odvrtat.

Na rozdíl od jiných má tento námi prodávaný šroubovák i přepínání pravý/levý chod, takže jím můžete šrouby i dotahovat, případně povolovat obrácené závity.
Dodáváno v kovové krabičce společně s šesti nástavci (2 křížové krátké + jeden dlouhý a totéž nástavce pro rovnou drážku).

To ale není vše - sklíčidlo na šroubovací bity je u tohoto provedení totiž možné jednoduše odejmout a pod ním je klasický 1/2" čtyřhran, takže pak na šroubovák můžete nasunout jakýkoliv "oříšek" z GOLA sady a povolovat tak jednoduše i matice, nebo šrouby bez drážky !

Velmi kvalitní a odolné provedení, vyrobeno v EU

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Sada klíčů Gola velká


Gola sada dobová - NOVÁ


Sada palcových klíčů GOLA


objímka elektronky stříbrná heptal
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty