Dokumentace JAWA 1945-1989

Dokumentace JAWA 1945-1989


( Motocykly ,Vše pro motocyklisty , Souborné publikace )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem -15 ks

Cena :
(v EUR : 14.7 €)
350 ksKoupit


POZOR - ojedinělá nabídka !!!

Nabízíme vám tuto dárkovou sadu dokumentace na české motocykly se značkou JAWA

Místo toho, abyste kupovali šest samostatných cédéček z naší nabídky, kde je každé z nich věnováno jednomu typu a obsahuje kompletní servisní dokumentaci (tedy katalog náhradních dílů a servisní příručku, případně další dokumentaci), můžete nyní sobě - nebo někomu jinému - udělat radost jedním speciálním dárkovým kotoučkem, na němž najdete vše pohromadě.

V servisní příručce najdete podrobný popis všech montážních prací na voze, včetně názorných obrázků. Díky tomu budete znát přesný postup opravy všech důležitých částí motocyklu. Servisní příručka obsahuje obvykle také schémata elektroinstalace, přehled montážních přípravků a nářadí.

Katalog ND pak obsahuje vyobrazení a popis VŠECH součástí použitých na tom kterém typu. Jednoduše tak budete vědět co kam patří a hlavně které díly byly u různých typů - např. kývaček a panelek shodné a vzájemně zaměnitelné. Dohromady se jedná o několik tisíc stran literatury.

Budete tak vědět vše co potřebujete vědět k opravám a renovacím jawiček. Za cenu 350ccm - tedy promiňte - 350 Kč (Samostatně můžete naše cédéčka jednotlivě nakoupit dohromady zhruba za dvojnásobek) tak máte nyní šanci prozkoumat více jak čtyřicetiletou historii našich bezesporu poctivých a dobrých motocyklů JAWA doslova do posledního šroubku...

Dokumentace se týká těchto typů :

JAWA Pérák
JAWA 500 OHC
JAWA 353-356 Kývačka
JAWA Panelka
JAWA 634
JAWA 640

Výhodu našich publikací oceníte zejména při opravách a údržbě. Jednotlivé strany si můžete lehce vytisknout a vzít sebou do garáže, aniž byste si poničili vzácný originál. Pokud je potrháte, zamastíte, pomačkáte - jednoduše si je vytisknete znova.

Veškerá dokumentace je ve formátu PDF, snadno zobrazitelná na jakémkoliv počítači. CD je v dárkovém obalu - kulaté plechové krabičce s průhledným okénkem. Tato sada je tak zcela ideálním dárkem pro každého majitele či obdivovatele motocyklů JAWA...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Zesilovač mini 0.5W


Motolékárnička JAWA


Peněženka Rebel JAWA


ČS malé motocykly a mopedy
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty