SONICA S1 - AM transmitter

SONICA S1 - AM transmitter


( Autorádia a zvuk ,Radiotechnika , Krystalky a rádia , Radiopřijímače )

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 63.1 €)
1499


Novinka z produkce české firmy RADIOX. Je to malé zařízení, které obsahuje oscilátor na pevně nastaveném kmitočtu (cca 1000 kHz) s možností amplitudové modulace. To je možná řečeno moc odborně. Takže pro laiky - kouzelná škatulka, která umí simulovat vysílač na středních vlnách.

Nejrůznějších FM Transmiterů umožňujících poslech MP3 písniček i na starších autorádiích je všude plno. Ale co rádia, která nemají FM rozsah vůbec ? Stará autorádia z padesátých a šedesátých let měla obvykle pouze jen dlouhé a střední vlny. V takovém případě není řešení. Tedy - nebylo. Nyní už je. Díky tomuto miniaturnímu pomocníkovi dokážete vyloudit zvuk i z takovýchto stolních a auto rádií. Jednoduše na středních vlnách naladíte "rafičku" do místa, kde vysílá tento přístroj a už můžete poslouchat - bez jakéhokoliv zásahu do vlastního rádia !. Napájení z USB portu (počítač, nabíječka, powerbanka...), vstup zvuku z libovolného zdroje - konektor JACK 3.5 (sluchátkový)

Více na http://www.radiox.cz/srs/reader.php?id=128

Určeno pro export.

Akceptujte prosím u tohoto zboží delší dodací lhůtu (cca 2 týdny), produkce je vyprodaná na delší dobu dopředu...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Power bank 2600 mAh


Měřící šňůry


FIAT 126p


PEXESO Autobusy


Mediální soubory :
Videoklip s ukázkou funkce (nízké rozlišení) (MP4 - 14.5 MB)
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty