Zdvojovač napětí 6-12V 5A

Zdvojovač napětí 6-12V 5A


( Doplňky vozidel ,Elektro a LED žárovky , Doplňky pro motocykly , NDR - Východní Německo , Autorádia a zvuk )

Skladem 3 ks

Cena :
(v EUR : 29.5 €)
699 ksKoupit


Zázračná černá skříňka pro každého majitele Trabanta, VW Brouka, ale i jakéhokoliv jiného automobilu či motocyklu s šestivoltovou elektroinstalací. Zařízení Radiox ST50 totiž jednoduše vyrábí z šesti voltů dvanáct. Díky tomu můžete napájet ve svém voze například novější autorádia, navigace, nabíječky telefonů - prostě všechno moderní příslušenství, které je určeno na 12 voltů. Maximální proud až 5A (trvale cca 3A) - zvládne tedy s přehledem i autorádia s CD, velké navigace atd.

Velmi jednoduchá instalace - jeden drát připojíte na kostru, druhý na plus baterie (nebo na spínací skříňku) a z třetího drátu už můžete odebírat 12V.

Díky elektronické stabilizaci poskytuje výstupní napětí bez rušení, stále stejné velikosti v širokém rozsahu otáček motoru.

Vnější provedení se může lišit od obrázku, funkce a parametry jsou ale samozřejmě vždy stejné.

POZOR ! Toto zařízení pochopitelně není určeno k napájení proudově náročných spotřebičů jako jsou fanfáry, mlhovky, autoledničky, atd. Při déletrvajícím překročení maximálního výkonu může dojít i ke zničení zdvojovače.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Zdvojovač napětí 6-12V


LED žárovka Ba15s 12V


Přerušovač LED blinkrů Signál 4


Potah sedla Jawa Kývačka

Soubory ke stažení :
Návod k instalaci a používání (JPG - 0.2 MB)
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty