Kleště odizolovací

Kleště odizolovací


( Nářadí pro elektroniku ,Nářadí a nástroje )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 4 ks

Cena :
(v EUR : 10.6 €)
249 ksKoupit


Vynikající kleště na odizolování konců vodičů. Plně automatické - jediným stisknutím rukojetí si díky promyšlenému mechanismu přidrží konec vodiče, naříznou izolaci a následně ji stáhnou dolů, bez jakéhokoliv poškození, čistě, rychle a spolehlivě.

Pro průměry vodičů 0.5-2mm ve čtyřech stupních. Délka stažené izolace záleží pouze na vás.

Na rozdíl od jiných systémů díky přidržovacím čelistem nehrozí vytržení odizolovávaného drátu z přístroje, protože na zbytek drátu v podélném směru nepůsobí žádná síla.

Robustní celokovová konstrukce s ergonomickými plastovými návlečkami na rukojetích - tyto kleště se velmi pravděpodobně dožijí vyššího věku, než vy...

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
PORSCHE 993


Ochranný oblek overal


Modul dozvuku (echo, reverb)


MZ-ETZ
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty