0

Sada ráčnových klíčů

Sada ráčnových klíčů


( Nářadí a nástroje )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek


MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 16.9 €)
399


Kvalitní sada ráčnových klíčů v nejpoužívanějších metrických rozměrech !

...určitě znáte ty chvíle, kdy stojíte sklonění nad motorem a celí nepříčetní se snažíte odmontovat třeba výfukové potrubí. Kdyby se vám v tu chvíli dostali do ruky konstruktéři onoho technického zázraku - který jinak tak milujete - asi by neodešli z vaší garáže živí a zdraví. Už jen nasadit klíč na šroub utopený kdesi v záhybech trubek a hadic je malý "porod" - a když se vám to povede, zjistíte, že tam není místo na to, abyste jím otočili víc než o čtvrt otáčky. Takže půl hodiny trpělivě se zaťatými zuby nasazujete a zase sundáváte klíč, což musíte udělat asi tak třicetkrát - a těch šroubů je tam ještě ke všemu osm :)-

Řešením, jak si podobné příjemné chvilky alespoň trochu usnadnit je jednoduché - použijte místo běžných očkoplochých klíčů tyto ráčnové. Jsou skvělé v tom, že je stačí nasadit jen jednou a pak už fungují jako klasická "řehtačka" z GOLA sady - stačí jen s klíčem kývat a šroub se bude povolovat (a nebo utahovat - klíče mají přepínatelný směr smyslu otáčení). Stačí vám tedy i velmi malý prostor k tomu, abyste snadno a rychle rozebrali i špatně přístupné šroubové spoje.

Jedná se o robustní a odolné provedení z kvalitní uhlíkové oceli za velmi slušnou cenu.

Výroba v EU !

Sada zahrnuje nejpoužívanější rozměry - 6,8,10,12,13,14,15,17,19 a 22 mm, celkem tedy 5 dvoustranných klíčů.

Jakmile tyto klíče jednou vyzkoušíte, už je nebudete chtít dát z ruky. Zrychlí a usnadní vaši práci tak, že se vám stane zase radostí a ne cestou k infarktu...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Lékárnička textilní ŠKODA univerzální


Čepice NewsBoy Navy


Dárkový šek 200 Kč


Lékárnička textilní Škoda 110R
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty