0

Sada klíčů velká

Sada klíčů velká


( Nářadí a nástroje ,Dárky a šeky )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek


Cena :
(v EUR : 84.8 €)
1999 ksKoupit


Velká sada GOLA a očkoplochých klíčů v plastovém kufru. Základ každé renovátorské garáže a nezbytný doplněk na každou delší cestu s veteránem.

Dvě kvalitní ráčny (1/2" a 3/4") s přepínáním chodu a vyhazovacím tlačítkem a kompletní sada GOLA "ořechů". Dále sada očkoplochých klíčů, navíc k tomu ještě speciální bity, šestihrany, "hvězdičky", atd.

Velmi slušná kvalita za velmi dobrou cenu - žádná "tvarohová čína". Očkoploché klíče mají zesílené hrany a vydrží tak i velmi hrubé zacházení při povolování "zakouslých" šroubů či matic. Materiál nástrojová ocel + chrom vanad. Odolný a kompaktní plastový kufr.

Doprodej, běžná cena obvykle necelé dva tisíce.

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Sada nářadí - kufr ALU


Sada klíčů Gola velká


Gola sada dobová - NOVÁ


Stahovák ELKO vnitřní/vnější
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty