VW Bus Samba Buli 1200 1500

VW Bus Samba Buli 1200 1500


( Automobily ostatní ,Hippies )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 9.6 €)
230 ksKoupit


Elektronická publikace obsahující na jediném CD poměrně obtížně sehnatelnou kompletní servisní příručku a další dokumentaci k veteránistické legendě éry Hippies a snad nejznámějšímu mikrobusu historie - VW Type 2 (Transporter) !

Naleznete zde především originální firemní servisní příručku k údržbě a opravě, obsahující podrobný popis veškerých důležitých montážních a servisních prací na těchto vozidlech, včetně názorných obrázků (v angličtině). Dále pak jako doplněk několik katalogů ND, návody k obsluze pro různé modelové roky a podrobnou tabulku VIN kódů pro stanovení roku výroby.

Celkem několik tisíc stran podrobných informací...!

Je to neocenitelný pomocník při opravách a renovacích Vašeho vozu. Příručka je ve formátu PDF - snadno prohližitelná a tisknutelná i po jednotlivých stranách na jakémkoliv počítači !

Výhodou tohoto řešení je, že si nemusíte ničit vzácné originály uvedených publikací. Jednoduše si vše prohlédnete a připravíte v klidu u počítače, potřebné stránky si vytisknete a ty si pak můžete vzít sebou do garáže. Tam je můžete zašpinit od oleje, pomačkat, rozřezat, propálit, dát sežrat kočce - prostě když bude třeba, vše si vytisknete znovu...

POZOR !!! Publikace na tomto CD se týkají pouze typu Transporter "kulatého" provedení ve všech modifikacích (bus, kombi,dodávka...) a jsou kompletně v anglickém jazyce !Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
VW Brouk 1200


Tunika Flowers


Náušnice Peace


Lékárnička VW kulatá
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty