0

Sada raznic 6 a 8mm

Sada raznic 6 a 8mm


( Nářadí a nástroje )


Cena :
(v EUR : 8.4 €)
199 ksKoupit


Nejen pro zloděje, kšeftaře a podloudníky, kteří se živí změnami identity kradených automobilů, ale i pro běžné spořádané renovátory je určena tato sada číselných raznic v nejpoužívanějších velikostech 6 a 8 mm.

Mnohdy je totiž například rám renovovaného motocyklu či automobilu zrezlý natolik, že původní vyražené číslo je sotva viditelné. Někdy chybí úplně. Jindy zase potřebujete vyrobit ztracený štítek - prázdný polotovar koupíte snadno na každé burze, ale čísla si do něj musíte vyrazit sami.

Nabízíme vám sadu raznic s čísly od nuly do devítky (kupodivu jich od každého rozměru není deset, ale jen devět - protože devítka je stejná s šestkou) a to jak ve velikosti 6mm, tak i 8mm.

Za uvedenou cenu tedy obdržíte celkem 18 ks raznic .

Vyrobeno z kvalitní kalené oceli, narozdíl od "padesátikorunové" čínské produkce, která se po pár úderech očeše natolik, že je zcela nepoužitelná, jsou tyto profi raznice určeny k dlouhodobému opakovanému použití. Jednoduše raznici přiložíte na inkriminované místo a rázně do ní udeříte kladivem...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Sada raznic 4, 6 a 8mm


Sada raznic písmena 6mm


Sada raznic písmena 8mm


Kabel JACK CINCH
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty