0

Bílé boky na pneu ATLAS 4ks

Bílé boky na pneu ATLAS 4ks


( Doplňky vozidel ,Dobový tuning , Automobily ŠKODA , Automobily TATRA , Automobily ŠKODA , NDR - Východní Německo , Západní Německo )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 63.7 €)
1499


Originální sada bílých boků ATLAS na všechny pneumatiky 15" pro historická vozidla - např. Škoda Spartak, Octavia, Felicia, Hillman Minx, Tatra 603, Volha 21, Wartburg 311, VW Brouk, Citroën 2CV a nespočet dalších.

Jedná se o velmi snadno namontovatelné přídavné pryžové lemy, které elasticky přilnou k bokům běžné černé pneumatiky a naprosto nezaměnitelně pak dotvoří ten správný vzhled Vašeho perfektně zrenovovaného vozu. Montují se za okraj ráfku. U tohoto typu nepotřebujete živit pneuservis. Montáž lze totiž snadno provést v domácích podmínkách - lepší jsou sice čtyři ruce, ale zvládne to bez problémů pouze jeden člověk (pouze to o něco déle trvá). Samotná pneumatika se nemusí sundávat z ráfku - pouze se vypustí vzduch a lemy zastrčí za okraj. I nezaškolenému průměrně zručnému člověku netrvá jedna pneumatika i s demontáží a montáží více než půl hodiny.

Nabízené originální bílé boky ATLAS jsou použitelné pro naprostou většinu ráfků a pneumatik, osobně máme ověřeno jejich použití i s bezdušovými pneumatikami ! Velmi dlouhá trvanlivost a odolnost, nehrozí žádné poškození pneumatik (jak mnohé zlé jazyky občas tvrdí), perfektní retro-look. Při proražení nebo jiném neopravitelném defektu pneumatiky můžete nepoškozený lem jednoduše použít znovu, na jiné pneumatice. Profil lemu zajišťuje perfektní přilnutí k boku pneumatiky, takže se za provozu nijak neodchlipuje a nemůže se nijak uvolnit.

To vše za zlomek ceny speciálních bělobokých pneumatik, přičemž na první pohled jsou od nich k nerozeznání !

Součástí naší dodávky je CD s instruktážním videoklipem, z něhož snadno pochopíte princip (a hlavně jednoduchost) montáže !Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Obrazy prezidentů ČR, ČSR a ČSSR


LED dioda červená blikací


A4 Polní maršál Friedrich Paulus


Sada nářadí pro autorádia
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty