IFA W50

IFA W50


( Automobily NDR ,Užitková vozidla )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 10.3 €)
250 ksKoupit


Souhrnná elektronická publikace na CD-ROM, obsahující u nás bohužel téměř nesehnatelnou originální firemní dokumentaci k legendárním východoněmeckým nákladním automobilům IFA W50 !

Naleznete zde katalogů náhradních dílů pro vůz W50 a především pak servisní příručku k údržbě a opravě, obsahující podrobný popis veškerých montážních a servisních prací na těchto vozidlech - včetně názorných obrázků. Celkem zde naleznete více jak tisíc stran užitečných a důležitých informací...

%BPOZOR !!! Servisní příručka je v němčině a katalog ND v němčině a angličtině !%-B

Je to neocenitelný pomocník při opravách a renovacích Vašeho vozu. Příručky jsou ve formátu PDF - snadno prohližitelné a tisknutelné na jakémkoliv počítači !

Výhodou tohoto řešení je, že si nemusíte ničit vzácné originály uvedených publikací. Jednoduše si vše prohlédnete a připravíte v klidu u počítače, potřebné stránky si vytisknete a ty si pak můžete vzít sebou do garáže. Tam je můžete zašpinit od oleje, pomačkat, rozřezat, propálit, dát sežrat kočce - prostě když bude třeba, vše si vytisknete znovu...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Hermetik těsnění na motory


RENAULT Scénic RX4


Odpojovač baterie


Elektronka 1F33
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty