TRABANT 1.1

TRABANT 1.1


( Automobily NDR )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 10.2 €)
249 ksKoupit


Vše co potřebujete vědět o osobních automobilech Trabant 1.1 - čtyřtaktních modifikacích známého T601, které však již v době svého vzniku neměly sebemenší šanci na úspěch...Tato elektronická publikace obsahuje návod k obsluze, katalog náhradních dílů a především dílenskou servisní příručku, která obsahuje podrobný montážní popis všech oprávárenských prací na uvedeném vozidle, včetně přehledu speciálních nástrojů a schémat elektroinstalace. Celkem několik stovek stran literatury !

Vše jako tradičně ve formátu PDF (prohlížeč Acrobat Reader již patrně máte nainstalován ve svém počítači, ale pokud ne, tak jeho instalace je pochopitelně součástí tohoto CD) - snadno si můžete prohlédnout, nebo vytisknout na tiskárně jakoukoliv stránku.

Uvedené publikace vycházejí z firemní literatury. POZOR !!! Narozdíl od převážné většiny našich titulů je literatura na tomto CD v německém jazyce - i když u tabulek, schémat a obrázků, které jsou poměrně názorné, to samozřejmě až tak nevadí.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Kleště kombinované


Škoda 1000MB


Feritová anténa s cívkou SV (AM)


Dokumentace JAWA 1945-1989
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty