ČS malé motocykly a mopedy

ČS malé motocykly a mopedy


( Motocykly ,Vše pro motocyklisty , Souborné publikace )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 14.7 €)
350 ksKoupit


Nabízíme vám tuto dárkovou sadu dokumentace na české malé motocykly a mopedy

Místo toho, abyste kupovali šest samostatných cédéček z naší nabídky, kde je každé z nich věnováno jednomu typu a obsahuje kompletní servisní dokumentaci (tedy katalog náhradních dílů a servisní příručku, případně další dokumentaci), můžete nyní sobě - nebo někomu jinému - udělat radost jedním speciálním dárkovým "kotoučkem", na němž najdete vše pohromadě.

V servisní příručce najdete popis všech montážních prací na voze, včetně názorných obrázků. Díky tomu budete znát přesný postup opravy všech důležitých částí motocyklu. Servisní příručka obsahuje obvykle také schémata elektroinstalace, případně i přehled montážních přípravků a nářadí.

Katalog ND pak obsahuje vyobrazení a popis VŠECH součástí použitých na tom kterém typu. Jednoduše tak budete vědět co kam patří a hlavně které díly byly u různých typů - např. u Mustanga a "jednadvacítky" shodné a vzájemně zaměnitelné. Dohromady se jedná o několik tisíc stran literatury.

Budete tak vědět vše co potřebujete vědět k opravám a renovacím mopedů, pincků, chrchlů, dachlů, pařezů, jednoskoků, kozích dechů - zkrátka všech těch krásných a nezapomenutelných "splašených trubek"...

Dokumentace se týká těchto typů :

Stadion S11 a S22
JAWA 551 Jawetta
JAWA 550 a 555 "Pařez"
JAWA 05, 20 a 21
JAWA 23 Mustang
Babetta


Výhodu našich publikací oceníte zejména při opravách a údržbě. Jednotlivé strany si můžete lehce vytisknout a vzít sebou do garáže, aniž byste si poničili vzácný originál. Pokud je potrháte, zamastíte, pomačkáte - jednoduše si je vytisknete znova.

Veškerá dokumentace je ve formátu PDF, snadno zobrazitelná na jakémkoliv počítači. CD je v dárkovém obalu - kulaté plechové krabičce s průhledným okénkem. Tento komplet je tak zcela ideálním dárkem pro každého majitele či obdivovatele uvedených motocyklů a mopedů...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Nabíječka 12V/4A


Motolékárnička JAWA


Peněženka Rebel JAWA


Dokumentace JAWA 1945-1989
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty