Digitální multimetr - DT9205D

Digitální multimetr - DT9205D


( Elektro a LED žárovky ,Měřící přístroje , Měření a diagnostika , Kapesní multimetry )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek


MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 10.5 €)
249


Profesionální digitální multimetr DT9205D. Měří všechny důležité elektrické veličiny - napětí a proud (stejnosměrné i střídavé), elektrický odpor a kapacitu v běžných rozsazích.

Tento měřící přístroj využijete jak při měření na nízkých napětích (typicky v autě - měření napětí baterie, různých přechodových odporů, pro kontrolu žárovek, atd.), tak i při měření na napětích vyšších (domovní rozvod 230V). Snadno s ním proměříte veškeré odpory a kondenzátory, obsahuje taktéž integrovanou zkoušečku tranzistorů a také akustickou "prozváněčku" - kterou rychle zjistíte, zda-li je některý vodič přerušený a nebo má vadný kontakt.

Vysoce kontrastní LCD displej, odolný kryt přístroje z plastu s odnímatelným žlutým izolačním krytem.

Včetně měřících šňůr opatřených hroty pro bezpečné měření i na vyšších napětích. Napájení pomocí 9V baterie.

Vysoký vstupní odpor na napěťových rozsazích.

POZOR ! Na trhu se bohužel vyskytuje velké množství stejně vypadajících přístrojů, které nedosahují deklarovaných parametrů (jsou uvnitř "očesané").

Začátečníkům na poli autoelektroniky vřele doporučujeme cédéčko "Seřizování veteránů", na němž je i malá knížečka s úplnými základy, podaná snadno srozumitelnou a pochopitelnou formou.

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Digitální multimetr - DT9208 profi


Měřící šňůry


Diagnostická sada velká


Seřizování veteránů
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty