Zlatá cihla - slitek 1 unce

Zlatá cihla - slitek 1 unce


( 2.světová válka ,20-40tá léta, první republika , Dárky a šeky , Kostýmy a další rekvizity , Peníze a bankovky , Náušnice, prsteny, šperky )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 7 ks

Cena :
(v EUR : 6.3 €)
149 ksKoupit


Malá "zlatá" cihličička o hmotnosti jedné trojské unce s oboustrannou reliéfní kresbou německé říšské banky a motivem orlice s železným křížem (ne, nikoli hákovým)...

Tento krásný artefakt je odlit z pravého pětadvacetikarátového kočičího zlata a věřte nebo ne, na povrchu je krytý mikroskopickou vrstvičkou zlata normálního.Rozměry slitku jsou 44x28x3mm, váhově zhruba odpovídá stejnému množství zlata (cca 30g). V průhledné plastové krabičce - samozřejmě z ní lze vyndat, třeba aby si nedůvěřivý švagr mohl pro kontrolu kousnout.

Je to krásný a netradiční dárek, typická hovadinka, která udělá radost a rozhodně neurazí. Zejména když k tomu ještě přidáte nějakou velmi uvěřitelnou historku, třeba že jste to na dovolené ve Francii vytáhli z náprsní kapsy kostry kapitána potopené německé ponorky, kterou jste náhodou objevili při šnorchlování...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Tranzistor J201


Zkušební deska pro dvě elektronky TS20A


Zdířka na banánek žlutá


Pojistka keramická 20V patrona
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty