0

Alkotester - měřič alkoholu v dechu

Alkotester - měřič alkoholu v dechu


( Doplňky vozidel ,Výbava pro VB a SNB , Výbava zdravotníků a sanitek )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 5 ks

Cena :
(v EUR : 12.7 €)
299 ksKoupit


Digitální měřič obsahu alkoholu v dechu (potažmo i v krvi) s pěti výměnnými náustky za skvělou cenu.

Narozdíl od nejjednodušších a nejlevnějších alkotesterů (většinou prodávaných ještě za vyšší cenu, než stojí tento náš) které jsou vysloveně orientační, má tento typ výhodu ve velmi dobré přesnosti. To je dáno jednak konstrukcí s náustky (nefoukáte pouze z dálky do nějaké dírky a měřený dech tak není zkreslován okolím) a pak také vlastním měřícím senzorem, který je vybaven elektronickou kalibrační regenerací ECR - obsahuje miniaturní topné tělísko, které před každým měřením v senzoru doslova vypálí zbytky alkoholu z předchozího měření. Náustky jsou výměnné, takže můžete bez obav alkotest půjčit i jiné osobě, aniž byste riskovali opar, nebo ještě něco horšího. Jsou z plastu a dají se případně jednoduše vydezinfikovat a použít znovu. Pokud používáte alkotest jen sami, tak samozřejmě náustky měnit nemusíte.

Kapesní rozměry, jednoduchý LCD displej zobrazující měřené hodnoty, napájení pomocí dvou běžných AAA mikrotužkových baterií.

Je to věc, která by měla patřit k povinné výbavě každého veteránisty, který se na srazech obvykle do noci druží u piva s kamarády, které celý rok neviděl - a ráno chce přitom co nejdříve vypadnout, aby byl na nedělní oběd doma. Takto si může snadno a spolehlivě ověřit, zda-li je už schopen legální jízdy...Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Plakát Gottwald


AERO Minor


Souprava cívek pro superhet


Zastavovací terč VB SNB
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty