0

Hliníková pájecí tyčinka

Hliníková pájecí tyčinka


( Nářadí a nástroje )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 20 ks

Cena :
(v EUR : 0.8 €)
20 ksKoupit


Potřebujete si vyrobit nějakou malou konstrukci z aluminiových profilů - třeba šasi pro lampový zesilovač, nebo jiný přístroj ? Dnes už ALU profily všech možných tvarů a velikostí snadno koupíte v každém větším hobbymarketu a výrobky z nich jsou velmi lehké a přitom pevné. Jak ale jednotlivé profily k sobě spojit ? Pokud jste to už zkoušeli třeba normální svářečkou, tak jste velmi rychle zjistili, že to není ta správná cesta a normální cestou hliník nijak nesvaříte. Samozřejmě nejjednodušší je šroubové spojení, ale někdy ho nelze zrealizovat z estetických důvodů, jindy by zase šrouby a matice překážely. Další cestou je nějaké dobré lepidlo - ale pro namáhané spoje je to cesta také nepoužitelná...

Řešení je ale kupodivu jednoduché - a přitom snadno realizovatelné i v běžných domácích podmínkách. Hliník můžete totiž snadno pájet !

Podívejte se sami, jak je to snadné :

https://www.youtube.com/watch?v=jtvOkI_pvMI

Jediné co potřebujete je ruční "letlampa" a pájecí nízkotavné aluminiové tyčinky. Ty se úplně běžně v obchodě sehnat nedají - ale u nás si je nyní můžete koupit.

Uvedená cena je za jednu pájecí tyčinku ALSTA 1070 s průměrem 1.6mm a délkou 20cmZkuste popřemýšlet také o následujícím :
Plynový hořák - mini autogen


Překlápěcí hodiny černé


Překlápěcí hodiny červené


Šátek Rebel Leather
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty