VW Brouk 1200

VW Brouk 1200


( Automobily ostatní )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem dostatečné množství

Cena :
(v EUR : 10.5 €)
250 ksKoupit


Souhrnná elektronická publikace obsahující na jediném CD servisní dokumentaci k veteránistické legendě a snad nejznámějšímu automobilu historie - VW BROUK !

Naleznete zde katalogy náhradních dílů (jak původní, tak i nově vydávané prodejci náhradních dílů - i s cenami v USD), a především u nás velmi obtížně sehnatelnou věc - originální firemní servisní příručku k údržbě a opravě, obsahující podrobný popis veškerých důležitých montážních a servisních prací na těchto vozidlech, včetně názorných obrázků (v angličtině). Celkem zde naleznete několik tisíc stran informací...

Je to neocenitelný pomocník při opravách a renovacích Vašeho vozu. Příručky jsou ve formátu PDF - snadno prohližitelné a tisknutelné na jakémkoliv počítači !

Výhodou tohoto řešení je, že si nemusíte ničit vzácné originály uvedených publikací. Jednoduše si vše prohlédnete a připravíte v klidu u počítače, potřebné stránky si vytisknete a ty si pak můžete vzít sebou do garáže. Tam je můžete zašpinit od oleje, pomačkat, rozřezat, propálit, dát sežrat kočce - prostě když bude třeba, vše si vytisknete znovu...

POZOR !!! Publikace na tomto CD se týkají původního brouka (nikoli tedy novodobého "plasťáka" VW Beetle) - speciálně především modelů z poloviny šedesátých let a jsou v anglickém jazyce !Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Konzola pro autorádio KA1


A4 Velkoadmirál Karl Dönitz


IO MAA145


Palcový přepínač BCD
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty