0

Mazací lis Fortex

Mazací lis Fortex


( Nářadí a nástroje ,Oleje, maziva a náplně )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 2 ks

Cena :
(v EUR : 12.7 €)
299 ksKoupit


Mazací vysokotlaký ruční lis. Žádný majitel staršího vozu, který je vybaven podvozkem s mazacími hlavicemi (Škoda Tudor, Spartak, Octavia, Felicia...) se bez něj neobejde !

Mnozí majitelé správné a pravidelné mazání podvozku podceňují - zvyklí z moderních bezúdržbových aut. Zanedbání se ale zpravidla záhy projeví formou zadřených čepů, zvětšením vůlí v řízení atd. Přitom stačí tak málo - jedno za čas si lehnout pod auto a dobrým mazacím lisem promazat všechny mazničky...

Některé lisy jsou k ničemu a nedokáží vyvinout potřebný tlak k protlačení vazelíny do ložisek - zejména pokud je tam staré mazivo již delší dobu. Nabízený lis to dokáže bez problémů. Pákový pístový převod zajišťuje velký tlak a dvě vyměnitelné koncovky spolehlivě dopraví mazivo kam mají - zejména šroubovací tříkleštinová koncovka s ohebnou hadicí, která pevně obemkne mazničku a protlačí vazelínu i tam, kde je potřeba opravdu velká síla.

Buďte mazaní a neničte si zbytečně svého miláčka zanedbáním základní údržby !

Tento lis můžete zakoupit také ve zvýhodněné sadě společně s nejpoužívanějšími tuky - ideální pro všechny staré škodovkyZkuste popřemýšlet také o následujícím :
Mazací tuk A00


Mazací tuk G3


Mazací tuk LV 2-3


Mazací sada Škoda
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty