0

Rotační odstraňovač nátěrů

Rotační odstraňovač nátěrů


( Nářadí a nástroje )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek


Cena :
(v EUR : 8.4 €)
199 ksKoupit


Tahle podivná ztvrdlá houba je další malé kouzlo moderní doby. Upnete ji do běžné flexy - anóbrž úhlové brusky a pohodlně s ní odstraníte rez, starý lak nebo zbytky laku, bubliny - prostě snadno a rychle očistíte i členité části - třeba karoserie, nebo krytu nějakého elektropřístroje - až na čistý holý kov. Funguje opravdu skvěle a vlastní plech přitom nijak nedevastuje (tedy pokud se ho nebudete snažit mermomocí přeprat).

Kotouč má velmi pevnou houbovitou strukturu a nikdo neví, z čeho je vlastně vyroben - možná je to pozůstatek návštěvy nějaké mimozemské civilizace, a možná taky jen něco z karbonizované kukuřice. Ale každopádně to funguje asi stokrát líp než nejrůznější drátěné nebo šmirglové kotouče.

Průměr 100mm, tloušťka cca 15mm. Určeno pro běžné malé rozbrušovačky 115/125mm.

Při práci používejte ochranné brýle (to je ale snad u flexy samozřejmost) a i když vás to bude svádět, raději neodstraňujte ochranný kryt kotouče.

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Rotační brusné kotoučky sada


Klobouk Commandos


Retro zástrčka 230V SW1 černá


Rotační enkodér
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty