Helma Louis Race

Helma Louis Race


( Motocyklové helmy )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 45.2 €)
1099


Kvalitní motocyklová helma typu "půlkokos" s černobílým fofrpruhem

Ideální zejména pro řidiče mopedů a skůtrů. Vhodná i pro dámy - vypadá pěkně, přitom je velmi lehká a příjemná na nošení.

Černá barva,uprostřed je nalepený klasický černobílý "fofrpruh", který jak bylo několika nezávislými laboratorními testy dokázáno, zvyšuje výkon motocyklu průměrně cca o 0,5 až 2,4 koně.

Pevná skořepina, savý a měkký vnitřek, bezpečnostní zapínání, vzadu přezka na brýle. Odepínací protisluneční štítek

Výrobce Louis - SRN


V souladu s platnými předpisy na ochranu spotřebitele upozorňujeme zákazníky, že toto zboží je určeno k použití jako rekvizita pro majitele historických vozidel při kulturních či sportovních akcích a jako takové je též prodáváno. Nejedná se o motocyklovou přilbu schválenou pro běžný provoz na pozemních komunikacích - zejména proto, že nesplňuje potřebné bezpečnostní předpisy, vyžadované platnou legislativou (tzv. evropská homologace ECE R-22.05 kterou bohužel žádná podobná retro přilba získat nemůže). Za její použití v běžném silničním provozu a případné následky či škody z toho plynoucí, nenese prodejce žádnou odpovědnost...

Většinu helem máme ve velikostech M,L a XL. Velikost určuje obvod hlavy v cm (M je 56-57cm, L 58-59cm a XL 60-61cm). Požadovanou velikost helmy prosím uveďte při uzavírání objednávky do poznámky.


Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Rukavice HalFingers


STADION


Brýle Vision


Brýle Frog Eyes
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty