LED žárovka sufitová 12V POLAR

LED žárovka sufitová 12V POLAR


( 12V žárovky Žárovky pro PLUS na kostře )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek

Skladem 18 ks

Cena :
(v EUR : 4.4 €)
99 ksKoupit


Dvojsměrná LED žárovka s klasickým rozměrem !

Skvělá náhrada stávajících sufitových žárovek (obvykle jsou použity na koncová světla, osvětlení interiéru atd.)

Žárovky POLAR plnohodnotnou náhradou klasických vláknových žárovek s délkou 36mm. LED žárovky mají menší světelný tok, než vláknové žárovky, ale jejich velkou předností je minimální spotřeba (zhruba desetinásobně menší oproti klasickým žárovkám), dlouhá životnost a nejsou náchylné na otřesy ani na přepětí v palubní síti.

Jedná se o jedny z mála sufitových žárovek na trhu, které svítí do více směrů. Jsou tak skvělé zejména pro aplikace, kde je vyžadováno světlo "kolem dokola" - například raménkové či fajfkové ukazatele směru.

Tyto žárovky jsou ideální hlavně pro vozidla se slabším dynamem, kde při denním svícení bývají problémy s dobíjením a každý uspořený Watt je hned znát.

Fungují jak u elektroinstalace s ukostřeným záporným, tak i kladným pólem (stačí ji případně otočit v objímce).

Pozor, jsou určeny POUZE pro napětí 12V (při připojení na 6V budou svítit velice málo - pro tyto aplikace máme stejné žárovky v sekci 6V) !


Žárovky s LED diodami jsou určeny pro historická vozidla jako náhrada původních světelných zdrojů - zejména v případech, kdy stávající elektrosoustava nezvládá celodenní svícení. U žárovek pro napětí 6V je nezbytně nutné zajistit, aby napájecí napětí v žádném případě nepřekročilo 7.5V, neboť by došlo k jejich rychlému zničení. Před montáží je třeba zkontrolovat činnost regulátoru nabíjení !


Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
LED žárovka Ba15s 12V


LED žárovka Ba15s 12V LUXOR


LED žárovka Ba9s 12V


Přerušovač LED blinkrů Signál 4
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty