Modul FM rádia RDA5807M

Modul FM rádia RDA5807M


( Arduino - ArdioX ,Hotové moduly )
Ukázat větší obrázekUkázat větší obrázekUkázat větší obrázek


MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 5.6 €)
129


Modul miniaturního kompletního DSP radiopřijímače pro FM (86-106MHz) osazený integrovaným obvodem RDA5807M - ideální pro stavbu komfortního, digitálně ovládaného rádia s Arduinem. Připojíte pouze dva vývody pro komunikaci s Arduinem, napájení, výstup do zesilovače (sluchátek) a kousek drátu jako anténu.

TENTO MODUL MÁ V SOBĚ ZABUDOVANÝ DEKODÉR SYSTÉMU RDS !

Při nákupu podobných modulů dávejte pozor - obvykle bývají osazeny velmi podobnými obvody RDA5807P, které ale NEMAJÍ výše uvedený dekodér RDS.

Oproti modulům s obvodem TEA5767 je tento navíc také vybaven digitální regulací hlasitosti (můžete ji jednoduše ovládat programově).

Knihovny pro tento modul jsou běžně dostupné a bez problémů fungující.

POZOR !!! Námi nabízený modul má oproti jiným, které se běžně prodávají, připájeny redukce na klasickou rozteč 2.54mm (je tedy možno tento modul "zastrčit" do běžného nepájivého pole, atd. Běžně prodávané moduly nemají vývody, ale pouze pájecí plošky, které navíc mají nestandardní (velmi malou) rozteč a zejména pro začátečníky, kteří ještě neumí dobře pájet, jsou v podstatě nepoužitelné.Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Modul FM rádia TEA5767


Signální generátor SSG20A


Alkotester měřič alkoholu v dechu


Hodinky perlový náramek

Soubory ke stažení :
Popis obvodu RDA5807m (EN) (PDF - 0.6 MB)
RetroRáj.cz
E-Shop s nostalgií
je tu s Vámi už 10 let...

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty